Każdy projekt instalacji oświetleniowej wymaga użycia odpowiednich akcesoriów. Oprawy zawsze uzupełnia osprzęt oświetleniowy, na który składają się m.in. gniazda, przełączniki, sterowniki oraz elementy coraz bardziej popularnego oświetlenia inteligentnego.

Podczas planowania instalacji nie możemy lekceważyć tej dziedziny. Osprzęt, w zależności od producenta, różni się jakością, wyglądem, trwałością i wieloma innymi, istotnymi cechami. Stosowane technologie mają bezpośredni wpływ na sposób oświetlania naszych pomieszczeń. Mogą podnosić codzienny komfort przebywania w danym pomieszczeniu lub wręcz na odwrót, drażnić i uprzykrzać nawet najprostsze czynności.

Właśnie dlatego staranny dobór osprzętu oświetleniowego jest tak istotny dla całej instalacji. Jeżeli mamy taką możliwość, decyzję warto podejmować wraz z projektantem wnętrz lub doradcą, który ma na ten temat wiedzę.

Lucifera w swojej ofercie posiada osprzęt oświetleniowy producentów, którzy potrafią łączyć niezawodność poszczególnych elementów z wysokojakościowym designem.


JUNG

Firma JUNG to jeden z czołowych producentów ekskluzywnego osprzętu elektroinstalacyjnego. Produkty oznaczone marką są znane i cenione na całym świecie. Charakteryzują się wysokojakościowym materiałem oraz starannym wykończeniem. Ich subtelny design sprawia, że każdy element z powodzeniem wtapia się w wystrój wnętrza.

Firma JUNG to prawdziwy wyznacznik trendów i funkcjonalności. KNX nie ma przed nimi tajemnic, a możliwości, jakie daje nam osprzęt, mogą zadziwić niejednego projektanta.

Jung


ABB

To międzynarodowe przedsiębiorstwo specjalizujące się w dziedzinie techniki elektroinstalacji. Marka w swojej ofercie posiada osprzęt oświetleniowy od A do Z. Odpowiada na wszelkie potrzeby innowacyjnych rozwiązań technologicznych, utrzymując przy tym nienaganną estetykę, która wpisuje się w nowoczesny design.

Jak sam producent wskazuje, produkty ABB to przyszłość automatyki budynkowej. Biorąc pod uwagę ich funkcjonalność, trudno temu zaprzeczyć.

ABB


GIRA

Marka Gira posiada ponad 100-letnią tradycję. To kolejny czołowy producent przemysłu elektrotechnicznego, który specjalizuje się w inteligentnych, przyszłościowych i estetycznych rozwiązaniach technicznych w zakresie osprzętu oświetleniowego.
Producent przez lata wprowadził szereg nowoczesnych rozwiązań na rynku. Firma wielokrotnie była nagradzana. Jest laureatem m.in. prestiżowej nagrody Plus X Award w dziedzinie najbardziej innowacyjnej marki w technologii domowej.

Produkty GIRA cechuje wysoka jakość wykonania oraz niezwykła koncepcja wzornictwa, która ustanawia nowe standardy w zakresie stylistyki osprzętu oświetleniowego.

GIRA


Berker by Hager Group

Hager i Berker to dwa niemieckie przedsiębiorstwa, które w 2012 roku postanowiły połączyć swoje siły. Od tamtej pory wspólnie noszą tytuł jednej z bardziej cenionych w Europie marek na rynku instalacji elektrycznych.

Hasło, które przyświeca przedsiębiorcom brzmi Energy meets Design. Te trzy słowa doskonale oddają styl oferowanych produktów. Osprzęt oświetleniowy Berker to zestawienie takich materiałów jak szkło, aluminium, beton, kryształ lub skóra z najnowszymi technologiami, które odpowiadają za wysoki komfort użytkowania poszczególnych produktów.

Berker by Hager Group


Ospel

Ospel to polska marka osprzętu elektrycznego z ponad 60-letnią historią. Z roku na rok zyskuje uznanie w oczach klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Produkty marki są w dostępnych dla każdego cenach i cechują się dopracowanym wzornictwem, nadając pomieszczeniom atrakcyjny wizualnie efekt. 

Ospel


Legrand

Producent znany i często stosowany w Polsce oraz w innych krajach Europy. Oferuje osprzęt oświetleniowy w dość niskich cenach. Asortyment marki obejmuje zarówno gniazda, puszki, przełączniki, jak i inteligentne rozwiązania oświetleniowe. Produkty cechują się nowoczesnym wzornictwem, także o nietypowym wykończeniu np. na bazie materiałów naturalnych takich jak drewno, skóra czy metal.

Legrand

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password