Wizyta w AQForm

Kategoria: Blogi Dodano:

Wizyta w AQForm

W czwartek 24 października, wraz z zespołem zaprzyjaźnionych architektów, miałyśmy przyjemność odwiedzić siedzibę polskiej marki oświetleniowej AQForm w Czernichowie, która mieści się nieopodal Krakowa. Wizyta była dla nas niezwykle przyjemnym i ciekawym przeżyciem. Chętnie Wam troszkę o tym opowiemy. 
AQForm to polska marka oświetleniowa, która w swojej ofercie posiada innowacyjne oświetlenie architektoniczne, oświetlenie dekoracyjne, systemowe oraz zintegrowane źródła światła LED. Firma funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat. Produkcja w dużej mierze opiera się na pracy rzemieślniczej.

Designerskie lampy wykonywane ręcznie

Nowoczesne technologie stosowane w firmie AQForm są jedynie wsparciem dla ręcznie wykonywanych elementów oświetlenia. Tu maszyny nie zastąpiły człowieka, są dla niego jedynie dodatkiem i uzupełnieniem.

Byłyśmy zachwycone! Wiele się mówi o ręcznie wykonywanych oprawach oświetleniowych, jednak gdy zobaczy się to na własne oczy, wrażenie jest jeszcze lepsze.  

Możemy śmiało powiedzieć, że w siedzibie AQForm dzieje się magia

Nowoczesna hala produkcyjna to oczywiście nie wszystko. Przedstawiciele marki pokazali nam, jak testowane są ich produkty. Odwiedziłyśmy również laboratorium światła oraz lakiernię. Każda oprawa, która jest produkowana przez markę, przechodzi przez kilkanaście rąk. Nad procesem czuwają nie tyle najlepsi specjaliści, ile miłośnicy oświetlenia. 

Potwierdzamy, tam nie produkują lamp, ale tworzą doskonałe oprawy, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Nowoczesny showroom

Na deser wisienka na torcie, czyli oprawy oświetleniowe w swoim naturalnym otoczeniu.

Siedziba AQForm to także wyjątkowy showroom, w którym można obejrzeć większość projektów firmy. Aranżacje różnorodnych przestrzeni, od miejskiego, eleganckiego baru, przez salę konferencyjną, aż po domową łazienkę, w znakomity sposób pokazują możliwości poszczególnych serii i opraw polskiej marki.

To było niezastąpione doświadczenie!

Jeszcze dziękujemy serdecznie marce AQForm za zaproszenie i mamy nadzieję do zobaczenia podczas kolejnych wspólnych spotkań, eventów oraz wystaw.

Chcesz poznać produkty AQForm – są dostępne w naszej pracowni.

Tutaj znajdziesz wszystkie dostępne oprawy.

Niedziela Wtorek Czwartek Sobota Luty Marzec Maj Czerwiec Lipiec Listopad

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password