Widzimy się na Warsaw Home

Kategoria: Blogi Dodano:

Widzimy się na Warsaw Home

Już w najbliższy weekend, od 3 do 6 października, w stolicy odbędą się międzynarodowe, biznesowe targi wyposażenia wnętrz – Warsaw Home. Podczas wydarzenia można spotkać wielu producentów oświetlenia, których produkty oferujemy w naszej pracowni. Lucifera również będzie na miejscu - nie jako wystawca, ale uczestnik. Dajcie znać, na których stoiskach powinnyśmy się pojawić. Chętnie Was odwiedzimy.

To już IV edycja wydarzenia. Warsaw Home przyciąga do stolicy architektów, projektantów i miłośników designu zarówno z kraju, jak i z zagranicy. W minionym roku podczas wydarzenia można było zobaczyć ponad 600 wystawców. Ekspozycję odwiedziło niemal 70 tysięcy osób z ponad 65 krajów! To czyni Warsaw Home jedną z większych imprez tego typu w naszym kraju.

Targi podzielone są na 5 stref:

  • Selected Design (meble z segmentu premium, które wpisują się w najnowsze międzynawowe trendy);
  • Selected Furniture (nowoczesne, funkcjonalne meble, zarówno do domu, jak i biura);
  • Deco (akcesoria m.in. inteligentne oświetlenie oraz systemy do zarządzania domem);
  • Kitchen & Dining (meble kuchenne, innowacyjne systemy, praktyczne akcesoria i inteligentny sprzęt AGD);
  • Interior Finish (elementy wykończenia wnętrz m.in. okna, kominki, podłogi, schody ect.).

Hasło przewodnie tegorocznej edycji

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji Warsaw Home jest słowo „JESTEM”. Temat ma nakłonić uczestników do wspólnego dialogu na temat świadomego projektowania. Ideą targów, od samego początku, jest łączenie ludzi, biznesów i pokoleń.
Projektantów, architektów, a także odwiedzających targi wiąże jedna ważna cecha - umiłowanie do pięknych i wartościowych przedmiotów. Organizatorzy chcieliby, aby wydarzenie stało się wielką platformą do wymiany wzajemnych doświadczeń, pomysłów, wiedzy i kontaktów. 

Producenci na Warsaw Home

Nie sposób wymienić wszystkich producentów, których można spotkać na targach. Z branży oświetleniowej pojawi się niemal 140 marek, zarówno z polski, jak i zza granicy.
Z pewnością odwiedzimy stoiska ICONE, AQFORM, LABRA, GIRA oraz JUNG Polska. Jednak jest to jedynie wisienka na torcie. Spodziewamy się posmakować o wiele więcej. Nie możemy już się doczekać! Koniecznie dajcie nam znać, czy także wybieracie się na WARSAW HOME w tym roku.

Niedziela Wtorek Czwartek Sobota Luty Marzec Maj Czerwiec Lipiec Listopad

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password