Orły Oświetlenia 2020 - 1 miejsce w Krakowie

Kategoria: Blogi Dodano:

1 miejsce w Krakowie w plebiscycie Orły Oświetlenia 2020

Lucifera została po raz kolejny wyróżniona w plebiscycie Orły Oświetlenia! W tym roku zdobyliśmy 1 miejsce w Krakowie z wynikiem 10.0. To dla nas cudowne wyróżnienie, które umacnia nas w przekonaniu, że oddajemy się naszej pracy w pełni. Cieszymy się, że z roku na rok firma rozwija się i zyskuje coraz to więcej klientów z różnych segmentów – od osób prywatnych, po duże przedsięwzięcia projektowe.

Na czym polega plebiscyt Orły Oświetlenia?


Czym tak w ogóle jest plebiscyt Orły Oświetlenia i dlaczego ta wygrana tak nas cieszy? Już tłumaczymy.

Plebiscyt Orły Oświetlenia nagradza liderów branży, którzy „wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Klientów”.

To bardzo ważna nagroda, którą mogą pochwalić się tylko nieliczne salony. W minionym roku zdobyliśmy 2 miejsce, a w tym wskoczyliśmy na 1! To cieszy nas jeszcze bardziej! Mimo tego, że 2020 rok dla wszystkich był dość trudnym czasem, nam udało się zrealizować wiele bardzo ważnych projektów. Przez długi czas działaliśmy zdalnie lub na zmianę pojawialiśmy się w naszej pracowni. To jednak nie było dla nas przeszkodą w precyzyjnej obsłudze Waszych zamówień i projektów oświetleniowych.

W jaki sposób przyznawana jest nagroda w plebiscycie Orły Oświetlenia?

Nagroda jest przyznawana tak naprawdę przez Was, ponieważ zależy od realnych opinii, zadowolonych klientów, które można znaleźć w Internecie. Organizatorzy wyliczają średnią ocen z następujących portali: Google.pl, Panoramafirm.pl, Facebook.pl, Grupon.pl., Jakieopinie.pl, Nf.pl, Cylex.pl, Zumi.pl oraz Pkt.pl.

Po raz kolejny zdobyliśmy 10 punktów! To znaczy, że oceniacie nas bardzo pozytywnie. Dziękujemy! Wkładamy w naszą pracę całe serducha.

Gdzie można napisać opinię o współpracy z Luciferą?

Najłatwiej będzie Ci trafić w dwa miejsca: do wizytówki Google i na Fb. Od zawsze bardzo zależy nam na wsłuchiwaniu się w Wasze potrzeby. Jak wiecie, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Mamy nadzieję, że jest to wyczuwalne.

Jak wystawić opinie w wizytówce w Google?
Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę „Lucifera Oświetlenie” po prawej stronie ekranu wyświetli Ci się nasza wizytówka. Aby napisać ocenę wystarczy posiadać konto w Google (np. pocztę Gmail).

Jak wystawić opinię Facebook?
Kliknij w ten link, przekieruje Cię od razu do miejsca, gdzie można wystawiać opinie. Napisz kilka słów na temat obsługi zamówienia. Będziemy bardzo wdzięczni :)

Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie dobre słowa i opinie. Wyróżnienie w plebiscycie Orły Oświetlenia dodało nam skrzydeł. Obiecujemy, trzymać jakość przez kolejne lata!

Niedziela Wtorek Czwartek Sobota Luty Marzec Maj Czerwiec Lipiec Listopad

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password