LUCIFERA LAUREATEM ORŁÓW OŚWIETLENIA

Kategoria: Blogi Dodano:

LUCIFERA LAUREATEM ORŁÓW OŚWIETLENIA

Zdobyliśmy 2 miejsce w Krakowie w branżowym plebiscycie ORŁY OŚWIETLENIA. Cieszymy się, że pojawiliśmy się w tym rankingu, mimo tego, że nasza pracownia ma dopiero nieco ponad roczek. To miłe podsumowanie naszych działań, które dodało nam jeszcze więcej skrzydeł i energii do wyższych lotów.

IMG_20200211_140619.jpg


Kilka słów o plebiscycie.

Orły Oświetlenia to plebiscyt, w którym nagradzane są najlepsze salony branżowe z całego kraju w różnych dziedzinach m.in. w branży oświetleniowej. W tej edycji autorzy plebiscytu przebadali, aż 5388 firm. To dla nas zaszczyt, że udało nam się zakwalifikować do krakowskiej czołówki!

Proces przyznawania nominacji i nagród jest niezwykle przejrzysty, ponieważ zależy od ocen danego salonu w sieci, czyli od opinii realnych zadowolonych klientów. Organizatorzy wyliczają średnią ocen z następujących portali: Google.pl, Panoramafirm.pl, Facebook.pl, Grupon.pl., Jakieopinie.pl, Nf.pl, Cylex.pl, Zumi.pl oraz Pkt.pl.

Nasz salon zdobył wynik 10.0, co oznacza, że oceniacie nas naprawdę pochlebnie. Jest nam z tego powodu niezmiernie miło! I obiecujemy nadal działać dla Was na pełnych obrotach, dostarczając, jak najwięcej ciekawych i skutecznych rozwiązań oświetleniowych do Waszych domów, firm i projektów.

Gdzie można wystawić nam opinię?

Skoro już jesteśmy przy temacie opinii, to chcielibyśmy Was gorąco zachęcić do pozostawienia kilku słów na temat naszej współpracy w dwóch miejscach.

  • Wizytówka w Google - gdy wpiszesz w wyszukiwarkę „Lucifera Oświetlenie” po prawej stronie ekranu wyświetli Ci się nasza Wizytówka Google. Będzie nam bardzo miło, gdy zostawisz tam kilka słów na temat naszej współpracy. Aby oddać ocenę, wystarczy posiadać konto w Google.
  • Facebook – niektóre firmy obawiają się mieć włączone recenzje na FB. My nie mamy się czego obawiać, ponieważ zawsze staramy się spełniać Wasze oczekiwania! Zapraszamy do pozostawienia swojej opinii, wystarczy chwila, aby sprawić nam wiele radości.
Niedziela Wtorek Czwartek Sobota Luty Marzec Maj Czerwiec Lipiec Listopad

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password