Grudniowy czwartek w Luciferze

Kategoria: Blogi Dodano:

Grudniowy czwartek w Luciferze

W połowie grudnia zorganizowałyśmy kolejne czwartkowe spotkanie w Luciferze. Tym razem miałyśmy przyjemność gościć Patrycję Raczko-Fabisiak – agentkę kilku fantastycznych, międzynarodowych marek oświetleniowych. Nasze spotkanie, pod względem formy, trochę odbiegło od tych poprzednich, ponieważ tym razem merytorykę połączyłyśmy z dwiema wspaniałymi okazjami do wspólnego świętowania.

Wiedzy nigdy mało!

Patrycja reprezentuje takie marki jak: Trizo, BLux, Axo Light oraz Arturo Alvarez. Podczas spotkania przedstawiła nam trochę informacji na temat każdej z tych firm, opowiedziała o flagowych produktach oraz pokazała kilka próbników. Większość z tych marek jest dostępna w naszej pracowni, dlatego bardzo cieszymy się, że mogłyśmy pogłębić naszą wiedzę w tym zakresie.

Dla przypomnienia czwartkowe spotkania w Luciferze to cykl, który powstał z myślą o miłośnikach nowoczesnego i jakościowego designu oświetleniowego. Wydarzenie odbywa się w lekkiej i miłej atmosferze, przy lampce dobrego wina. Każdy jest u nas mile widziany – zapraszamy zarówno architektów, projektantów, jak i osoby prywatne, które interesują się designem.

Świąteczny klimat w Luciferze

W związku z tym, że grudniowe spotkanie odbywało się 1,5 tygodnia przez świętami, postanowiłyśmy urozmaicić ten wieczór wspólnym malowaniem luciferowych bombek. Piękne, przezroczyste kule, ozdobione naszymi barwami nadal napawają nas ogromną dumą. Uwielbiamy tego typu aktywności, a Wasze towarzystwo było miodem na nasze rozczulone, świąteczne serducha.

1. urodziny Lucifery

Grudniowy czwartek w Luciferze był dla nas niezwykły jeszcze z jednego powodu. Całkiem niedawno obchodziłyśmy 1 urodziny naszej kochanej pracowni.Dziękujemy za Waszą obecność, wszystkie miłe słowa i życzenia na najbliższy czas. To był wspaniały okres! Doceniamy każdą minutę spędzoną w tym miejscu. Cieszymy się, że możemy spełniać Wasze oczekiwania w kwestii dystrybucji najlepszych projektów oświetleniowych z całego świata. Dziękujemy za inspirację i wiedzę, którą czerpiemy od Was garściami. Mamy nadzieję, że kolejny rok będzie równie cudownym przeżyciem zarówno dla nas, jak i dla wszystkich naszych klientów.

Chcesz wziąć udział w kolejnych czwartkowych spotkaniach w naszej pracowni? Nie ma problemu. Śledź regularnie nasz profil na Facebooku lub zapisz się na newsletter (prawy dolny róg strony). Wstęp jest zupełnie darmowy.

Niedziela Wtorek Czwartek Sobota Luty Marzec Maj Czerwiec Lipiec Listopad

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password