Czwartek z firmą LAKO

Kategoria: Blogi Dodano:

Czwartek z firmą LAKO

W miniony czwartek odbyło się kolejne spotkanie z cyklu czwartkowych szkoleń w Luciferze. Cieszymy się, że po raz kolejny Wasza frekwencja dopisała. Bardzo nam miło, że czekacie na te spotkania, rezerwujecie swój cenny czas i pojawiacie się u nas z głową pełną pytań i pomysłów.
Z wielką przyjemnością gościmy w naszej pracowni zarówno producentów firm oświetleniowych, architektów, jak i miłośników nowoczesnego designu. Starannie dobieramy tematykę i zakres spotkań. Rozwijajmy się, aby tworzyć idealną przestrzeń do nauki i wspólnych rozmów. Bez nadęcia. W luźnej atmosferze. Cieszymy się, że ten pomysł spotyka się z tak ciepłym odbiorem z Waszej strony.

LAKO gościem Lucifery

_DSC1108.jpg_DSC1137.jpg

Gościem minionego wydarzenia był producent oświetlenia LED – polska firma Lako. Marka specjalizuje się w oświetleniu technicznym i to głównie w tej dziedzinie poruszaliśmy się podczas spotkania. 
Oświetlenie w lokalu usługowym jest bardzo istotnym elementem. Światło może podkreślać jakość naszych produktów i wydobywać ich naturalność. Nigdy nie powinno przekłamywać konsumenta, który posiada dziś w tej kwestii mocno wyczulone oko.
Inne oświetlenie będzie idealne dla salonu fryzjerskiego, inne do restauracji czy sklepu mięsnego. Właśnie dlatego tak istotne jest indywidualne podejście architekta, który projektuje daną przestrzeń. Światło tworzy wnętrze, a ono odpowiada za pierwsze wrażenie w styczności z naszą marką.
Cieszymy się, że przedstawiciele Lako odwiedzili naszą pracownię oświetlenia i przybliżyli nam istotę swoich projektów i realizacji.

Czwartkowe spotkania

Chcecie wziąć udział w kolejnych czwartkowych spotkaniach w naszej pracowni? Nie ma problemu. Śledźcie regularnie nasz profil na Facebooku lub zapiszcie się na newsletter (prawy dolny róg strony). Wstęp jest zupełnie darmowy.
Czwartkowe spotkania produktowe w Luciferze to cykl, który powstał z myślą o miłośnikach nowoczesnego i jakościowego designu oświetleniowego. Wydarzenie odbywa się w lekkiej i miłej atmosferze, przy lampce dobrego wina. Każdy jest tu mile widziany.


--
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy firmie Lako oraz wszystkim uczestnikom spotkania.
Do zobaczenia niebawem!

Niedziela Wtorek Czwartek Sobota Luty Marzec Maj Czerwiec Lipiec Listopad

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password