4DesignDays

Kategoria: Aktualności Dodano:

4 Design Days 2020

4 Design Days 2020 nadchodzi wielkimi krokami. Wielkie święto designu, architektury i wzornictwa odbędzie się od 6 do 9 lutego w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku.

V edycja imprezy jest podzielona na dwie części. Pierwsza – dla profesjonalistów odbywa się 6-7 lutego. Druga w kolejnych dniach, 8 - 9 lutego i jest skierowana do wszystkich pasjonatów dobrego designu, osób poszukujących inspiracji i rozwiązań dla własnego domu.

4-design-days-2020-plakat.jpg

Dlaczego warto odwiedzić 4 Design Days 2020?

Zastanawiasz się, czy warto wybrać się do Katowic? W zeszłym roku miałyśmy przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu i wróciłyśmy naładowane naprawdę dobrą energią. Każdy znajdzie tam coś dla siebie!

Podczas eventu odbywają się liczne spotkania, wykłady i pokazy. W trakcie dni otwartych, na targach wystawia się ponad 300 firm! Zainteresowani mogą zakupić na miejscu poszczególne elementy wyposażenia wnętrz lub porozmawiać o nich z najlepszymi specjalistami w branży.

Spotkasz tam nie tylko największych „graczy” na rynku, ale także wielu niezależnych twórców, z którymi można nawiązać ciekawe relacje biznesowe. Jeżeli jesteś miłośnikiem designu lub architektury, nie możesz przegapić tego wydarzenia! To jeden z największych eventów tego typu w Europie, a bilety są w bardzo niskich cenach. 

O czym będzie mowa podczas 4 Design Days 2020?

Program tegorocznego wydarzenia brzmi naprawdę atrakcyjnie. Event odwiedzi ponad 10 tysięcy gości biznesowych w tym m.in. znani i cenieni architekci, projektanci, inwestorzy, deweloperzy oraz władze samorządowe.

Zaplanowano następujące wydarzenia:

  • Star Architects - wystąpienia wielkich gwiazd architektury zarówno z kraju, jak i zagranicy;
  • Designer 2.0. - panele dyskusyjne oraz wywiady z wybitnymi designerami;
  • Most wanted - przedstawione zostaną najlepsze projekty architektoniczne minionego roku;
  • Projektanci mają wiele do powiedzenia – panel na temat nadchodzących trendów;
  • Sukces dobrze zaprojektowany – przedstawienie młodych talentów;
  • Koniec jednorazowej architektury – panel na temat dłuższego życia budownictwa;
  • Szczęśliwe miasta – dyskusja na temat poprawy życia i budowy „dobrych miejsc”;
  • Architekci dla zrównoważonego rozwoju – panel o tym, jak tworzyć, aby nie niszczyć.


Brzmi ciekawie? My już nie możemy się doczekać! 4 Design Days na stałe wpisałyśmy do naszych kalendarzy. Koniecznie dajcie nam znać, czy także wybieracie się w lutym do Katowic? Na kogo występ czekacie i jakie stoiska planujecie odwiedzić? Chętnie zobaczymy Wasze rekomendacje.

Tagi: lucifera 4dd
Niedziela Wtorek Czwartek Sobota Luty Marzec Maj Czerwiec Lipiec Listopad

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password