Lista produktów marki AQForm

AQForm to polski producent nowoczesnego oświetlenia. Wielokrotnie nagradzany i doceniany zarówno w kraju, jak i za granicą. W swojej ofercie posiada m.in. oświetlenie LED, lampy wiszące, kinkiety, reflektory, oświetlenie sufitowe, oprawy podtynkowe i rozwiązania systemowe.

AQForm (dawniej aquaform) to polska marka oświetleniowa, która w swojej ofercie posiada innowacyjne oświetlenie architektoniczne, oświetlenie dekoracyjne, systemowe oraz zintegrowane źródła światła LED. Firma funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat. Swoją siedzibę ma całkiem blisko naszej pracowni, w Czernichowie nieopodal Krakowa.

Nowoczesne wzornictwo oświetleniowe

To, co wyróżnia lampy AQForm to minimalistyczne, nowoczesne wzornictwo. Marka w swojej ofercie posiada reflektory, lampy wiszące, kinkiety, oprawy wpuszczane i natynkowe.  Wszystkie mają jedną wspólną cechę – najwyższą jakość wykończenia.

Charakterystyczny styl, który łączy w sobie funkcjonalność oraz elegancję to jedno. Druga sprawa to szlachetna jakość, w dość przestępnej cenie. Oglądając oprawy oświetleniowe AQForm trudno przejść obok nich obojętnie. Projektanci zadbali zarówno o atrakcyjny wygląd, jak i dopracowany w najmniejszym stopniu rozsył świata.

Kochają je zarówno użytkownicy prywatni, jak i architekci i projektanci z całego świata.

Laureat prestiżowych nagród

AQForm z roku na rok zyskuje coraz większe grono zwolenników. Makra oraz jej produkty były wielokrotnie nagradzane w różnych prestiżowych, międzynarodowych konkursach m.in. została laureatem Red Dot Award 2015, czyli nagrody, która jest określana mianem „Oscarów Designu”. Zaszczyt ten przypadł oprawie wiszącej equilibra BALANS,  którą także znajdziecie w ofercie Lucifery. Jest to flagowy produkt AQForm, który jest znany przez architektów w całej Europie.


Inne popularne serie to: reflektory AQLED, lampy wiszące LENS LINE, MODERN GLASS oraz THIN TUBE, kinkiety RING, SQUARES oraz SLEEK.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą AQForm dostępną na lucifera.pl

Jest 505 produktów.

Pokazano 1-21 z 505 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password