Lista produktów marki Zero-Lighting

Szwedzka marka oświetleniowa, która od ponad 40 lat oferuje klientom wysokiej jakości dekoracyjne oświetlenie techniczne. Niewielka manufaktura, stworzona z pasji do oświetlenia, przerodziła się w firmę o głęboko zakorzenionych tradycjach. Ich projekty doceniane są przez architektów na całym świecie.

Marka Zero Interiör powstała w 1978 roku z myślą o tworzeniu unikalnych opraw oświetleniowych dla miłośników designu. Założyciele – Roland Gill oraz Andris Nolendorf, jak sami podkreślają, otwierając pracownię oświetlenia w centrum Nybro zaczynali od zera. Stąd też wywodzi się nazwa przedsiębiorstwa.

Firma powstała trochę z impulsu. Była efektem spotkania założycieli z duetem projektantów Börge Lindau & Bo Lindekrantz. Po latach dołączył do nich Per Sundstedtem i kilku projektantów z młodego pokolenia. Razem współtworzą markę, która z roku na rok rośnie w oczach architektów z całego świata.

Lampy Zero Lighting

Lampy Zero Lighting to unikalne projekty oświetleniowe, wykonane z najwyższej jakości komponentów. W ofercie znajdziemy lampy wiszące, lampy stojące, plafony, lampy stolikowe, ścienne, a także oświetlenie zewnętrzne.

Marka dysponuje bogatą ofertą kolorystyczną – od zieleni i turkusu, po czerwień, wyrazisty pomarańcz i pastele. Jest to ciekawa propozycja dla architektów, którzy poszukują elementów, które dodadzą danej przestrzeni energii i nowej tożsamości.

Obecnie w ofercie naszej pracowni znajdziecie ponad 115 produktów marki Zero Lighting, w różnorodnym stylu. Od minimalistycznych, nowoczesnych projektów, aż po niebanalne kolorowe oprawy, które mają zupełnie niepowtarzalny charakter.

Jest 102 produktów.

Pokazano 1-21 z 102 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password