Lista produktów marki B.lux

B.Lux to baskijska marka oświetleniowa, która od ponad 30 lat projektuje eleganckie i nowoczesne oświetlenie dla domu i przestrzeni komercyjnych. Każda lampa jest maksymalnie funkcjonalna, wpisując się w nurt oświetlenia użytkowego o wysokich walorach estetycznych. W kolekcji marki B.Lux można znaleźć m.in. nowoczesne lampy wiszące, charakterystyczne lampy podłogowe i ciekawe oświetlenie outdoorowe.

B.Lux to marka oświetleniowa, która powstała w 1979 roku w Kraju Basków, czyli w północnej części Hiszpanii. Od lat zachwyca miłośników nowoczesnego, oświetleniowego designu. Każda lampa B.Lux to starannie przemyślany projekt, który ma poprawiać jakość życia. Oświetlenie sprawdza się zarówno w przestrzeniach domowych, jak i komercyjnych.
 
Twórcy B.Lux od lat współpracują z utalentowanymi projektantami z całego świata – zarówno tymi znanymi m.in. Pensi, Marco Bisenzi, Ganzalo Mila,  jak i tymi, którzy są na początku swojej kariery.  

Oświetlenie dla hoteli i restauracji

Marka B.Lux doskonale sprawdza się w roli oświetlenia komercyjnego. Właściciele takich obiektów mogą wybierać spośród szerokiej gamy lamp wiszących, plafonów, a także z kolekcji oświetlenia technicznego TECH lub zewnętrznego URBAN. Na uwagę zasługują wysokie walory estetyczne lamp B.Lux. Projekty doskonale sprawdzą się w eleganckich hotelach, restauracjach, obiektach SPA, eleganckich butikach czy salach konferencyjnych.

Jest 284 produktów.

Pokazano 1-21 z 284 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password