Lista produktów marki Arturo Alvarez

Arturo Alvarez to hiszpańska marka oświetlenia designerskiego, która obecnie jest dostępna w ponad 80 krajach świata. Oprawy oświetleniowe są wykonywane ręcznie. Mają zupełnie wyjątkowy charakter zarówno ze względu na jakość, jak i oryginalność projektów.

Arturo Alvarez to uznany hiszpański artysta, który poprzez stworzenie własnej marki oświetleniowej, rozwija swoje zamiłowanie do rzeźby i designu. Firma wywodzi się z niewielkiej pracowni, w której Arturo, jako samouk, przelewał swój wrodzony talent w pierwsze projekty oświetleniowe.

Przez lata marka ewoluowała do rangi jednej z najlepszych, międzynarodowych firm oświetleniowych. Dziś produkty Arturo Alvarez są dostępne w ponad 80 krajach świata. Wzbogacają zarówno prywatne, jak i komercyjne wnętrza m.in. popularne hotele, restauracje czy firmy.

Lampy Arturo Alvarez

W ofercie hiszpańskiej marki znajdziemy m.in. wyjątkowe lampy wiszące, kinkiety, nowoczesne lampy stojące i stolikowe. Każda z nich wyróżnia się charakterystycznym designem, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom jasnych, delikatnych wnętrz.
Elegancka, niezwykle lekka estetyka opraw na długo zapada w pamięć. Oprawy z serii NEVO lub PILI wręcz unoszą się nad pomieszczeniem. Nadają przestrzeni intymnego i subtelnego charakteru. Są niezwykłe zarówno pod kątem projektu, jak i wykonania.

Lampy ręcznie wykonane

Kolekcje oświetleniowe, które oferuje pracowania Arturo Alvarez są limitowane. Wszystkie produkty są wykonywane ręcznie i podlegają rygorystycznym procesom kontroli jakości.

Tworzone są z wysokojakościowych surowców – szkła, papieru, drewna lub metalu, a także materiału o nazwie SIMETECH®, który został zaprojektowany i opatentowany przez samą markę.

Oryginalne tworzywo bazuje na siatce i stali nierdzewnej z aplikacją silikonową. Jest niezwykle plastyczne i efektowne. Tworzy wyjątkowe strefy światłocienia, zapewniając ciepłe i hipnotyczne światło, które zalewa całe pomieszczenie, tworząc przyjemną i przyjazną atmosferę. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 75 produktów.

Pokazano 1-21 z 75 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password