Lista produktów marki ZAVA

Zava to znana i ceniona włoska manufaktura, która od samego początku specjalizuje się w wytwarzaniu metalowych opraw oświetleniowych. W połączeniu z najnowszymi technologiami oferuje najwyższej klasy projekty, które sprawdzą się w każdym nowoczesnym wnętrzu.

Zava to włoska marka oświetleniowa, która specjalizuje się w metalowej stolarce. Powstała w 1982 roku. Jej pomysłodawcą i założycielem jest projektant z australijskimi korzeniami - Franco Zavarise. 

Od niemal 40 lat firma działa z ogromną dozą konsekwencji. Na jej sukces pracuje kilkunastu projektantów m.in. Cédric Davies, Lorenzo Palmeri, Alessandro Zambelli, Giampaolo Allocco, Valerio Cometti, jak i sam założyciel Franco.

Kreatywne rzemiosło 

Sekretem sukcesu firmy ZAVA jest kreatywne rzemiosło. Franco Zavarise, jako miłośnik fantazyjnej obróbki metalu, od samego początku chciał stworzyć markę, która będzie łączyć jego umiejętności rzemieślnicze z pasją do oświetlenia.

Połączenie konsystencji materiału, odporności żelaza oraz nowych technologii zapewnia unikalne efekty w postaci niebanalnych kolekcji oświetleniowych. 

Designerskie lampy

W projektach Zava przeplata się wyjątkowy design oraz niezwykła forma. Metalowe klosze, o fantazyjnych kolorach i kształtach wzbogacą każdą nowoczesną przestrzeń.

Zava w środowisku międzynarodowych architektów jest postrzegana jako wybitna włoska manufaktura, która działa w oparciu o ekologiczne standardy i najwyższą jakość produkcji. Jej kunszt tkwi w pasji. Materia żelaza nadaje marce wyjątkowy wydźwięk.

Obecnie w ofercie naszej pracowni znajdziecie ponad 70 produktów marki Zava, w różnorodnym stylu. Od klasyki, po zupełnie innowacyjne projekty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 61 produktów.

Pokazano 1-21 z 61 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password