Kinkiety

Kinkiety zewnętrzne

Kinkiety zewnętrze to funkcjonalne oprawy ogrodowe, które dodatkowo stanowią ozdobę elewacji domu. Ich wyraźne, punktowe światło doskonale oświetla przestrzeń wokół budynku. Kinkiety ogrodowe świecące jednocześnie w górę i w dół (Delta Light Kinkiet ULTRA X DOWN-UP) podkreślają bryłę domu i jej najważniejsze elementy. Gdzie najlepiej zamontować kinkiety zewnętrzne? Przede wszystkim przy wejściu do domu — na ganku lub wzdłuż ściany, prowadzącej do drzwi. Kinkiety elewacyjne sprawdzą się też umieszczone wokół całego budynku. Dzięki temu będą jego oryginalną dekoracją, a odpowiednio rozmieszczone, oświetlą ogrodowe ścieżki.

Na co zwrócić uwagę, wybierając kinkiety zewnętrzne?

Istotnym elementem przy wyborze kinkietu zewnętrznego jest niewątpliwie styl, w jakim został zaprojektowany. Tradycyjne kinkiety zewnętrzne, jak np. Norlys Como, dobrze pasują do klasycznych budynków. Z kolei nowoczesne kinkiety elewacyjne (Norlys Lofoten) najlepiej sprawdzają się zamontowane na ścianach domów nawiązujących do współczesnych trendów. O ile rodzaj kinkietu zewnętrznego jest bardzo istotny, o tyle jego odporność na szkodliwe warunki atmosferyczne powinna mieć dla Ciebie najważniejsze znaczenie. Pamiętaj, że kinkiety ogrodowe są narażone m.in. na działanie wilgoci i wiatru. Z tego względu, warto zadbać o to, aby oprawy, które montujesz na elewacji miały wskaźnik ochrony IP przynajmniej na poziomie 44.

Minimalistyczne kinkiety zewnętrzne

Minimalistyczne kinkiety zewnętrzne to jedna z najmodniejszych propozycji oświetlenia elewacji. Takie oprawy są przede wszystkim bardzo eleganckie. Pięknie komponują się z nowoczesnymi bryłami budynków. Delikatne punkty świetlne na elewacji doskonale ją ozdobią i oświetlą drogę Twoim gościom do drzwi. Które z nich najlepiej pasują do nowoczesnych domów? Zdecydowanie kinkiety zewnętrzne VIBIA i Delta Light.

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-21 z 54 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password