Natynkowe

Lampy natynkowe zewnętrzne — stylowe i praktyczne oświetlenie domu

Lampy natynkowe zewnętrzne to designerskie oświetlenie przestrzeni na zewnątrz budynków mieszkalnych i komercyjnych. Minimalistyczne oprawy zewnętrzne (najczęściej w formie tub lub prostokątów, jak np. Delta Light B-LINER) zapewniają bezpieczeństwo, podczas poruszania się wokół budynku w nocy, a dopasowane do stylu bryły, podkreślają jej najpiękniejsze elementy. To dlatego są niezbędnym elementem projektów nowoczesnych domów i biurowców. Lampy natynkowe zewnętrzne można z powodzeniem wykorzystać do oświetlenia tarasów, altan i ganków domów prywatnych oraz elewacji budynków publicznych, np. muzeów.

Jak wybrać lampy natynkowe zewnętrzne?

Czym kierować się przy wyborze lamp natynkowych zewnętrznych? Przede wszystkim bezpieczeństwem. Wybierając oświetlenie natynkowe zewnętrzne ze wskaźnikiem odporności na poziomie przynajmniej IP44, masz pewność, że lampa będzie odporna na działanie wilgoci i nie ulegnie korozji. Tym samym zminimalizujesz ryzyko wystąpienia zwarcia, w przypadku opadów deszczu lub śniegu. Nie możemy również zapominać o aspekcie wizualnym. Oświetlenie natynkowe zewnętrzne powinno pasować zarówno do stylu bryły domu, jak i aranżacji ogrodowej. Odpowiednio dobrane będzie doskonałym dopełnieniem otoczenia budynku.

Lampy natynkowe zewnętrzne tuby

Lampy natynkowe zewnętrzne tuby to jedne z najmodniejszych opraw oświetleniowych zewnętrznych. Regulowane reflektory (Delta Light Kinkiet KIX) subtelnie wystają z sufitu lub ściany tarasu i stanowią praktyczne źródło światła. W zależności od potrzeb możesz dowolnie skierować jego kąt padania. Z kolei lampy natynkowe zewnętrzne Delta Light DOX, mimo że nieruchome, pięknie dekorują przestrzeń na zewnątrz domu i punktowo, wyraźnie ją oświetlają.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password