Lista produktów marki Sotto Luce

Sotto Luce to polski producent lamp, który już od pierwszych projektów zdobył uznanie na całym świecie. Nowoczesne, ręcznie wykonywane modele lamp charakteryzują się niezwykle ciekawym i oryginalnym wzornictwem, które przypadnie do gustu wielu miłośnikom designu. 

Sotto Luce to polska marka oświetleniowa, która od ponad 14 lat produkuje lampy, które są znane w całej Europie. Marka była wielokrotnie nagradzana w prestiżowych, międzynarodowych konkursach, doceniana przez prasę i architektów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jej projekty charakteryzują się głównie oryginalnym stylem, geometryczną proporcją i nowoczesnym wyglądem.
Główną myślą, która kieruje projektantami Sotto Luce jest koncentracja na człowieku. Możemy tą kwestię zrozumieć dwojako. Z jednej strony chodzi o koncentrację na umiejętnościach i wizji projektanta, z drugiej na potrzebach użytkownika.

Międzynarodowa kariera

Marka na świcie znana jest z wysokojakościowych, ręcznie wykonywanych, zdobionych, a nawet dmuchanych kloszy lamp. To ewenement na skalę światową. Co więcej, już pierwsze projekty Sotto Luce były doceniane przez zagraniczne media i miłośników designu. Chodzi m.in. o lampy wiszące Awa, Myoo i Momo, które także znajdziecie w ofercie Lucifery.
Sukces jest wypadkową kilka ważnych czynników – od podejścia, przez niezwykłe, nowoczesne projekty, aż po najwyższej klasy surowce, które pochodzą z krajów europejskich. Dodatkowym ukłonem w stronę użytkowników jest możliwość konfiguracji niektórych modeli, w których można wymieniać np. kolor kabla, szkła lub wykończenia.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, w której znajdziecie m.in. lampy wiszące i lampy natynkowe.

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-21 z 28 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password