Słupki

Słupki — nowoczesne oświetlenie ogrodu

Słupki oświetleniowe stanowią ważny element aranżacji ogrodu. Poza tym, że odpowiednio rozmieszczone oświetlają ogrodowe ścieżki oraz podjazdy i gwarantują bezpieczeństwo domownikom, są wyjątkową dekoracją zewnętrznych przestrzeni. Podkreślają to, co w nich najważniejsze i uwydatniają piękno posesji. Lampy ogrodowe dobrze dopasowane do stylu domu tworzą z nim harmonijną całość. Zachwycają gości i budują odpowiednią atmosferę podczas wieczorów na tarasie. Możesz wybierać spośród wielu modeli lamp ogrodowych, dostępnych w naszej pracowni. Mamy minimalistyczne, klasyczne i rzeźbiarskie słupki oświetleniowe zewnętrzne. U nas znajdziesz to, czego potrzeba do rozświetlenia i urozmaicenia przestrzeni wokół domu.

Gdzie ustawić słupki oświetleniowe zewnętrzne?

To, gdzie stawiamy zewnętrzne lampy stojące, zależy od funkcji, jaką mają pełnić. Dlatego słupki montujemy w szczególności:

  • wzdłuż podjazdu, dróg dojazdowych do domu i ścieżek, dla lepszej widoczności i bezpieczeństwa, podczas poruszania się po ogrodzie w nocy,
  • przy schodach i drzwiach wejściowych,
  • w wybranych miejscach w ogrodzie, gdzie mają pełnić funkcję dekoracyjną i podkreślać piękno zewnętrznej aranżacji,
  • blisko patio i ogrodowej altanki, by tworzyły odpowiednią atmosferę podczas letnich wieczorów.

Jak zamontować zewnętrzne lampy stojące w ogrodzie?

Jeszcze do niedawna słupki oświetleniowe można było przymocować tylko do utwardzonej powierzchni — najlepiej wcześniej przygotowanego betonu. I choć tak montowane lampy ogrodowe prezentują się bardzo elegancko, dzisiaj projektanci oświetlenia proponują równie stylowe, innowacyjne rozwiązania. Stojące słupki oświetleniowe zewnętrzne sprawdzają się tam, gdzie nie ma możliwości wylania betonu. Takie lampy znajdziesz w naszej ofercie. Są to m.in. lampy stojące marki TOSCOT — ATLANTE z modnymi, kulistymi kloszami lub modele U-BOAT.

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-21 z 48 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password