Reflektory

Reflektory — nowoczesne i funkcjonalne oprawy sufitowe nie tylko do przestrzeni komercyjnych

Reflektory sufitowe mogą kojarzyć się z planem filmowym. Faktycznie, analogia do technicznego oświetlenia jest tu jak najbardziej celna. Mimo to, reflektory znajdziemy w niemal każdym nowoczesnym projekcie aranżacji wnętrza. Okazuje się, że punktowe lampy sufitowe mogą być dodatkowym i dekoracyjnym światłem zarówno w sklepach, jak i przestrzeniach domowych. Regulowane reflektory sufitowe, reflektor na szynie od AQForm czy umieszczone na podsufitce modne tuby świetlne marki LABRA — takie oprawy mogą sprawdzić się też u Ciebie. A do tego przyda Ci się duży wybór reflektorów. Dlatego dobrze, że tu jesteś!

Gdzie zamontować reflektory sufitowe?

Reflektory sufitowe są uniwersalne. Można je umieścić w każdym pomieszczeniu, w którym brakuje dodatkowego źródła światła. Ze względu na niewielkie rozmiary i wysoką funkcjonalność (w ofercie naszej pracowni znajdziesz regulowane reflektory sufitowe), najlepiej sprawdzają się w mniejszych pomieszczeniach, w których każdy centymetr jest na wagę złota. Reflektory pełnią funkcję punktowego oświetlenia, które skieruje wzrok gości na pożądane przez Ciebie miejsce. Możliwość poprowadzenia wiązki światła w dowolnym kierunku pozwoli Ci oświetlić dekoracyjną ścianę, ulubiony obraz lub domową biblioteczkę.

Reflektory na szynie — modne oświetlenie dodatkowe

Wśród dostępnych reflektorów mamy też coś dla miłośników nowoczesnych, pozbawionych zbędnych dodatków, a jednocześnie funkcjonalnych aranżacji. Reflektory szynowe, bo o nich mowa, cieszą się coraz większą popularnością. Wszystko za sprawą niebywałej funkcjonalności. Reflektory na szynie można skierować w dowolną stronę, a ponadto przesuwać wzdłuż szyny, na której się znajdują. Dzięki temu światło będzie zawsze tam, gdzie go potrzebujesz!

Jest 225 produktów.

Pokazano 1-21 z 225 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password