Lista produktów marki Axolight

Axolight to wiodąca, włoska marka oświetleniowa, która wyróżnia się na tle innych. Od ponad 20 lat realizuje niezwykłe projekty, doceniane przez architektów na całym świecie. W swojej ofercie posiada dziesiątki kultowych projektów oświetleniowych, które były wielokrotnie nagradzane.

Axolight od ponad 20 lat realizuje projekty oświetleniowe, które łączą walory estetyczne i funkcjonalne. Marka współpracuje z międzynarodowym zespołem utalentowanych projektantów, do których należy m.in. Karim Rashid, Dima Loginoff, Rainer Mutsch, Timo Ripatti i Ryosuke Fukusada.

Oferowane produkty obejmują szeroką gamę stylów i typologii: lampy wiszące, kinkiety, lampy sufitowe, lampy stołowe, lampy podłogowe i lampy wpuszczane. Wszystkie są wykonane z najwyższej klasy surowców i materiałów.

Kultowe projekty oświetleniowe

Axolight w swoim portfolio ma kilkanaście modeli designerskich lamp, które śmiało można zaliczyć do grupy kultowych projektów oświetleniowych. Są znane i cenione na całym świecie. Wygrywają liczne konkursy i wystawy.

Do ich grupy możemy zaliczyć m.in.: 

  • wyjątkowy projekt NAFIR; (laureat Good Design Award 2012);

Każdy z projektów jest zupełnie niepowtarzalny, łączy w sobie niezwykły design, funkcjonalność oraz powiew nowoczesności. To lampy, które w pełni personalizują każdą przestrzeń. Dają użytkownikom znacznie więcej niż samo światło. Budują charakter całego wnętrza i zawsze grają pierwsze skrzypce.

Obecnie w ofercie naszej pracowni znajdziecie ponad 100 produktów marki Axolight. Wśród nich także kultowe projekty oświetleniowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 90 produktów.

Pokazano 1-21 z 90 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password