Lista produktów marki Lee Broom

Le Broom to słynna marka angielskiego projektanta, która była wielokrotnie nagradzana w prestiżowych konkursach designerskich na całym świecie. Projekty Lee Broom to eleganckie oprawy oświetleniowe – głównie ze szkła, kryształu, mosiądzu i chromu, które są dopracowane w każdym najmniejszym detalu.

Lee Broom to nie tylko nazwa marki luksusowych mebli oraz opraw oświetleniowych, ale także imię i nazwisko angielskiego projektanta, który jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych w branży. Młody miłośnik designu od 2007 roku zaprojektował ponad 100 wzorów niezwykłych mebli oraz lamp, które są dostępne także w naszej pracowni.

Oferta marki Lee Broom

Marka Lee Broom specjalizuje się w nowoczesnym, eleganckim oświetleniu wewnętrznym. W ofercie oświetleniowej posiada wyjątkowe lampy wiszące, kinkiety oraz lampy stolikowe. Inspiracją do stworzenia tych niezwykłych wzorów są przede wszystkim klasyczne projekty, interpretowane na nowo. Projektant Lee Broom pomysły czerpie głównie ze świata mody, z którego się wywodzi. Zdarza mu się współpracować z innymi projektantami takimi jak Christian Louboutin, Mulberry, Bergdorf Goodman i Wedgwood.

Sława marki Lee Broom

Projekty oświetleniowe Lee Broom są doceniane przez znawców designu z całego świata. Do tej pory marka otrzymała ponad 30 nagród, w tym prestiżową nagrodę British Designer of the Year (2012), British Design Award (za lampę Crystal Bulb) oraz The Queen's Award for Enterprise, którą wręczyła mu sama Królowa w Buckingham Palace.

Marka każdego roku prezentuje swoją ofertę podczas Design Weekes w Mediolanie, Nowym Jorku i Londynie. Oprawy oświetleniowe Lee Broom są opisywane jako koncepcyjne, dynamiczne, eksperymentalne i chwilami surrealistyczne.

Obecnie projekty firmy Lee Broom są sprzedawane w ponad 250 sklepach w 50 krajach na całym świecie - w tym w Luciferze, w której dostępne jest 14 projektów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.  

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password