Lista produktów marki Aromas

Aromas to hiszpańskie lampy znane wśród architektów i miłośników designu na całym świecie. Marka z ponad 30-letnią historią charakteryzuje się niezwykle awangardowym wzornictwem. W jej ofercie znajdziecie m.in. oświetlenie LED, lampy wiszące,  lampy stolikowe oraz kinkiety. 

Aromas to znana, hiszpańska marka oświetleniowa, której historia zaczyna się w 1986 roku w Walencji, kiedy to rozpoczęto produkcję małych, szklanych lamp wypełnionych po brzegi suszonymi kwiatami. Dziś z inspiracji naturą pozostała zaledwie nazwa. Przez lata marka ewoluowała, dostosowując swoje produkty do dzisiejszych realiów.

Obecna siedziba mieści się w niewielkim miasteczku Llíria, w prowincji Walencja.

Awangardowe wzornictwo oświetleniowe

Aromas obecnie oferuje szeroką gamę lamp, ze szczególnym naciskiem na wzornictwo awangardowe, a także oświetlenie LED. W swojej ofercie posiada m.in. lampy wiszące, duży wybór lamp stolikowych oraz kinkiety.

To, na co warto zwrócić uwagę to bogaty wachlarz wzornictwa w zakresie opraw oświetleniowych. Poszczególne modele są zupełnie odmienne i mogą odpowiadać różnym gustom. Zarówno miłośnicy minimalizmu, jak i mocno rozbudowanych form, znajdą w ofercie oświetleniowej Aromas coś dla siebie.

Marka zazwyczaj stosuje takie materiały jak mosiądz, miedź i marmur, jednak nie jest to stała zasada. Jej oferta opiera się na zmieniających się trendach.

Lampy Aromas w ofercie Lucifery

W ofercie Lucifery znajdziecie ponad 100 modeli opraw oświetleniowych marki Aromas. Każda jest zupełnie odmienna. Na uwagę zasługuje przede wszystkim bogata oferta lamp stolikowych o awangardowych i ciekawych kształtach. Znajdziemy tu zarówno lampy minimalistyczne, industrialne, jak i klasyczne, cechujące się bardzo dobrym wykonaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Aromas dostępną na lucifera.pl. Jesteśmy pewne, że znajdziesz tu coś dla siebie.

Jest 391 produktów.

Pokazano 1-21 z 391 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password